Na co iść do kina? Mikołajki i reszta


W ramach mikołajkowego prezentu warto wybrać się do kina. Wśród premier nadchodzącego weekendu miłośnicy komedii, ożywionych trupów, nieszablonowych historii miłosnych czy wyjątkowych dokumentów znajdą coś dla siebie. Nie zapomniano również o najmłodszych.

Duff McKagan zapowiedział, że w swojej autobiografii nie będzie skupiał się na problemach grupy Guns n' Roses. Członkowie metalowej formacji Cradle Of Filth nisko oceniają muzyczny album papieża. We Włoszech ukazała się budząca grozę książka o pladze sprzedaży toksycznej, fałszowanej żywności, produkowanej z naruszeniem podstawowych norm bezpieczeństwa. Tom nosi tytuł: "Tak nas zabijają".W czerwcu do sprzedaży trafi DVD grupy Animal Collective zatytułowane "ODDSAC". Materiał miał swoją premierę na Sundance Film Festival. Znany amerykański komik przygotowuje się do nietypowej, podwójnej roli. W romantycznej komedii "Jack And Jill" ma zamiar wcielić się w obie tytułowe postaci. Już 28. czerwca w Radomiu zaczyna się trzecia edycja festiwalu Kameralne Lato. W tym roku nie tylko będzie mieć okazję obejrzeć tegoroczne produkcje kina niezależnego, ale także pobawić się na koncercie zespołu znanego z "Domu złego" aktora Arkadiusza Jakubika, uczestniczyć w wykładach z Anną Muchą czy obejrzeć bitwę na tańce przed Urzędem Miejskim w Radomiu.

Limp Bizkit kończy pracę nad nową płytą. Muzycy udostępnili pierwszy numer z albumu "Gold Cobra".

W sieci pojawił się właśnie zwiastun do "Karate Kid", nowej wersji niezwykle popularnego w latach 80. filmu z Ralphem Macchio i Noriyuki Pat Moritą w rolach głównych. Lady GaGa przeszła badania mające na celu wykrycie, czy artystka nie choruje na genetyczną przypadłość, która zabiła jej ciocię.

Adam Piwek i Tomasz Woźniakowski, studenci wrocławskiej historii i członkowie Studenckiego Koła Naukowego Historyków im. Karola Maleczyńskiego, są dwójką młodych naukowców, którzy otrzymali w tym roku stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce. Eddie Van Halen zgodził się wystąpić gościnnie w serialu "Dwóch " Pół" tylko dlatego, że poprosił go o to jego przyjaciel Charlie Sheen. Anna Wintour i Sarah Jessica Parker zostały zrekrutowane przez prezydenta USA Barracka Obamę na doradczynie w kwestiach sztuki.Autor biograficznej książki "Unmasked: The Final Years of Michael Jackson" zrealizował dokumentalny film, opowiadający o ostatnich dniach życia Michaela Jacksona. Liam Gallagher kręci film dokumentalny o swoim nowym zespole. BBC wystosowała we wtorek (18 maja) oficjalne przeprosiny za zachowanie pracownika jednego ze swoich regionalnych oddziałów, niejakiego Danny'ego Kelly'ego. W poniedziałkowej audycji radiowej DJ "zażartował" mówiąc, że właśnie zmarła królowa, po czym nadał brytyjski hymn.

Bloc Party niezadowoleni z teledysków


Wokalista grupy Bloc Party nigdy nie jest zadowolony z teledysków do muzyki jego zespołu.

Jarvis Cocker wraca do radia


Jarvis Cocker powróci na fale radiowe – tym razem w roli DJ-a.

Intrygująca Brazylijka na koncertach w Polsce


Jedna z najbardziej utalentowanych i najciekawszych artystek z Brazylii - Cibelle, odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej płytę "Las Venus Resort Palace Hotel".

Śmietanka aktorska w "Simpsonach"


Producent serialu "Simpsonowie" chce namówić do gościnnych występów takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Partnerka Clooneya otrzyma rolę w serialu


Partnerka George'a Clooneya pojawi się w kilku odcinkach amerykańskiego serialu "Leverage".

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego