Votum ujawnia szczegóły płyty


Już 16 listopada, warszawski zespół Votum wyda nakładem Mystic Production nowy album zatytułowany "Metafiction".

Włoska prasa zastanawia się, czy Srebrny Niedźwiedź festiwalu w Berlinie dla Romana Polańskiego za najlepszą reżyserię to tylko uznanie dla jego filmu "Autor widmo", czy też próba zadośćuczynienia. Grupa Weezer skomponowała piosenkę dopingującą amerykańską reprezentację na piłkarskie Mistrzostwa Świata w RPA. Krzysztof Lang, po dziewięciu latach przerwy w realizacji filmów fabularnych, powraca z nowym obrazem, a w dodatku po raz drugi w swojej karierze (po "Papierowym małżeństwie") w roli reżysera komedii romantycznej.Grupa Massive Attack zdołała zaangażować do współpracy przy albumie "Heligoland" Damona Albarna. Nie była to jednak łatwa sesja. Ojani Noa, były mąż Jennifer Lopez, przygotowuje się do spektakularnego procesu przeciwko aktorce i piosenkarce, w którym pozywa ją na sumę 100 milionów dolarów. Poniedziałkowy koncert w Szwajcarii zakończył się dla Rihhany wizytą w szpitalu.

Produkcja filmu o Smerfach została przerwana z powodu wypadku, do jakiego doszło w czwartek, 20 maja, w Nowym Jorku.

Prokuratura Rejonowa w Lesznie (Wielkopolskie) zbada, czy poznański raper Peja w trakcie koncertu nawoływał do zabijania policjantów. Słowa o takiej treści miały się pojawić w jednym z jego utworów. "Trudno oceniać filmy takie jak 'Epidemia miłości'. Dokument Macieja Piwowarczuka to piękna idea, ale przeciętna realizacja" - pisze o jednej z piątkowych premier krytyk "Dziennika".

Gościem najbliższego wydania programu "Star DJ" w stacji RMF Pop&Colors będzie największy macho polskiego show-biznesu Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Na stronach INTERIA.PL ma premierę teledysk rzeszowskiej grupy VIR do eurowizyjnej piosenki "Sunrise" . Już wkrótce "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki będzie miało swoją międzynarodową premierę, która nastąpi 22 października br. w konkursie najważniejszego światowego festiwalu filmów dla dzieci - CineKid w Amsterdamie. W programie tej prestiżowej imprezy zaprezentowanych zostanie ponad sto filmów dla dzieci z różnych części świata.Aby przyznać tegoroczne Oscary członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej musieli zobaczyć sporo filmów. Już 7 marca poznamy zwycięzców i wielkich przegranych. A na kogo oddałby swój głos zapracowany w ostatnim czasie Robert Więckiewicz? Na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych znalazł się album "The Power of Madonna", będący ścieżką dźwiękową do poświęconego Madonnie odcinka serialu "Glee". Takich dramatycznych wydarzeń w serialu "Na Wspólnej" chyba nikt się nie spodziewał. Jedna z serialowych par - Kamil i Zuza - stanie przed największą próbą dla swojego związku. Usłyszy coś, co może na zawsze zmienić ich życie. Życie, które nasi młodzi bohaterowie planowali spędzić wspólnie w szczęściu i zdrowiu.

The Exploited ponownie w Polsce


Na trzy koncerty do Polski przyjedzie punkowa formacja The Exploited.

Sprzedano portret Michaela Jacksona


Portret Michaela Jacksona na jedwabiu autorstwa Andy'ego Warhola został sprzedany we wtorek wieczorem na aukcji w Nowym Jorku za 812 500 dolarów anonimowemu nabywcy.

Jackson vs Jaś Fasola. Zobacz!


Zobacz zabawny filmik, w którym Michael Jackson pojedynkuje się z Jasiem Fasolą.

Fenomen "Balladyny": uczniowie, nauczyciele i historycy literatury za, krytyka podzielona


"Balladyna" w reżyserii Dariusza Zawiślaka weszła na ekrany kin stając się jedynym ogólnopolskim elementem obchodów roku Słowackiego. Zdania o filmie są podzielone i sięgają obu skrajności. Ale najważniejsze, że film został dobrze przyjęty przez uczniów, nauczycieli, oraz znawców literatury okresu romantyzmu.

Świąteczne granie w Mieście Muzyki


Od dziś (30 listopada) mamy dla Was kolejne dwie propozycje w Mieście Muzyki . Na zbliżające się święta i kończący się rok przygotowaliśmy stacje RMF Kolędy oraz RMF Przebój Roku .

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego