Samar: w maju zarejestrowano o 0,43 proc. więcej pojazdów mdm


W maju zarejestrowano o 0,43 proc. więcej pojazdów miesiąc do miesiąca oraz o 20,65 proc. więcej rok do roku - podał Samar w komunikacie.

Urzędy skarbowe będą czynne w sobotę w godzinach 9-13. Podatnicy będą mogli złożyć deklaracje oraz poprosić urzędników skarbowych o pomoc w wypełnieniu formularza. 30 kwietnia mija termin na złożenie deklaracji podatkowej za 2009 r. Przy aplauzie polityków Fiat podpisał z włoskimi centralami związkowymi pakt w sprawie przeniesienia produkcji nowej Pandy z Polski pod Neapol. W szwedzkich sklepach klienci kupią meble i dostaną kredyty. Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała zawiadomienie o tym, że w Polsce zamierza rozpocząć działalność Ikano Bank, finansowe ramię koncernu Ikea.To właśnie teraz - bez Pakietu telekomunikacyjnego - rządy unijne mają pełną swobodę w narzucaniu na terytorium własnego państwa takich zasad, jakie tylko sobie życzą ...

\"\"Głupiec W trwałych związkach może ujawnić się kryzys. To przede wszystkim spraw rutyny, ale i pozornego dbania o wzajemne układy emocjonalne. To twoi podstawowi wrogowie, dlatego musisz wydać im bezwzględną walkę. Przede wszystkim przestań udawać, następnie zadbaj o swój wygląd. Na początek wydaj walkę swojej sylwetce, poradź się fryzjera, jak zmienić tę samą od lat fryzurę. I koniecznie więcej optymizmu - tylko tak możesz odzyskać dawne piękne momenty. horoskop.wp.plEnergochłonność PKB Polski jest prawie trzy razy wyższa niż średnia w Unii Europejskiej – czytamy w „Gazecie Prawnej”. Polskie elektrownie produkują energię ze średnią sprawnością wynoszącą 36 proc., a straty sieciowe są jednymi z największych w Europie.

Wykonywanie pracy zmianowej jest z różnych względów obciążające. Taki styl pracy wywołuje stresy, których nie ma w pracy wykonywanej o stałych porach. Oto jak nie dopuścić do nadmiernego przeciążenia i rozwijania się chorób zawodowych. OFF Festival to nie tylko przegląd tego, co interesujące w muzyce alternatywnej na świecie, ale również doskonała okazja do lepszego poznania rodzimej sceny niezależnej. Poznaliśmy kolejnych przedstawicieli polskiej reprezentacji na imprezie organizowanej w Katowicach przez Artura Rojka.

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak w piśmie z 1 kwietnia br. odpowiedział na interpelację posła Jarosława Wałęsy w sprawie terminalu do odbioru gazu skroplonego w Świnoujściu. KGHM Polska Miedź SA przewiduje, że jego średnioroczne oszczędności wynikające z realizacji projektów redukcji kosztów wyniosą 600 mln zł. Oszczędności mają być osiągnięte najwcześniej w 2013 roku - informuje KGHM Przepisy podatkowe dotyczące amortyzacji dają firmom możliwość dokonania na początku roku zmiany wysokości stosowanych stawek amortyzacyjnych. Warto skorzystać z tych możliwości, ponieważ dzięki przyjęciu najkorzystniejszych rozwiązań można wpłynąć na wysokość odpisów amortyzacyjnych zaliczanych do kosztów uzyskania przychodów.Grupa Goodman poinformowała dzisiaj, że podpisała porozumienie z samorządem miasta Langfang dotyczące budowy pierwszego ośrodka biznesowego i logistycznego dla obszaru Pekin-Tiencin w północnych Chinach. Porozumienie zakład, ... Aleksandra Natalli-Świat była posłanką i wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości, wiceszefową sejmowej komisji finansów publicznych. W ostatnich wyborach do Sejmu w okręgu wrocławskim zagłosowało na nią 22 tys. osób Siedem nowych projektów inwestycyjnych pozyskała w pierwszym kwartale tego roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE). Inwestorzy wydadzą w strefie ok. 500 mln zł, tworząc w sumie ok. 450 nowych miejsc pracy - podała w piątek KSSE.

Obserwacje ornitologiczne na litewskim odcinku mostu energetycznego Polska-Litwa


W dniach 7-8 kwietnia 2010 roku odbyła się wiosenna obserwacja ptaków migrujących w okolicach Parku regionalnego Meteliai oraz Rezerwatu biosfery Žuvintas na Litwie. pomimo, iż trasa planowanej napowietrznej linii przesyłowej 400 kV Alytus - granica litewsko-polska nie będzie przekraczała żadnego z tych obszarów, dobre rozpoznanie ptaków migrujących w okolicy potrzebne jest dla oceny oddziaływania tej inwestycji na środowisko.

Jak spadki na giełdach wpłyną na debiut PZU?


Akcje PZU zadebiutują na warszawskiej giełdzie 12 maja. Tymczasem już po zakończeniu oferty publicznej indeksy idą mocno w dół. Jak będzie wyglądać debiut?

Realizacja Krajowego Programu Reform w I połowie 2008 r.


Uproszczenie prawa gospodarczego oraz reforma emerytalna to najważniejsze zadania stojące przed rządem w I połowie 2008 r. – wynika z Dokumentu Implementacyjnego Krajowego Programu Reform na lata 2005-2008 na rzecz realizacji Strategii Lizbońskiej. Harmonogram działań na I półrocze 2008 r. Rada Ministrów 6 maja br. przyjęła dokument przygotowany przez Ministerstwo Gospodarki.

Desant polskich gazowników na Buenos Aires


Na światową konferencję gazową do Buenos Aires poleciało z Polski niemal tylu gazowników, co z Norwegii - największej potęgi gazowej w Europie.

Gazowe ultimatum Rosji dla Białorusi. Pięć dni na spłatę długów


Jeśli w ciągu pięciu dni Białoruś nie spłaci gazowych długów, Gazprom może przykręcić kurek z gazem - zdecydował we wtorek wieczorem prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego