Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Do rynkowej premiery nowej Nokii N8 z Symbianem^3 pozostało już bardzo niewiele czasu. Postanowiliśmy doradzić Finom, jak zapewnić ich nowemu produktowi rynkowy sukces. Oto nasza recepta. Pewien Brytyjczyk w jednym ze swoich Tweetów zażartował sobie, że wysadzi w powietrze lotnisko. Teraz musi zapłacić tysiąc funtów grzywny. Tym razem sobotnia i niedzielna audycja będzie ze sobą ściśle powiązana - wszystko za sprawą testów kierownicy MEDIA - TECH Cyber Race Pro oraz recenzji gry Need For Speed: Shift.Zakres tematyczny szkolenia obejmuje instalacje elektroenergetyczne, urządzenia i zabezpieczenia, urządzenia oświetlenia elektrycznego, ochronę przeciwporażeniową, bhp, organizację pracy, ppoż., ratownictwo, elektryczne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Criterion Games, autorzy wyścigowej serii Burnout, zapowiedzieli na swoim profilu twitterowym Burnout Paradise Complete Edition – czyli Burnout Paradise ze wszystkimi dodatkami. Aplikacja wykorzystuje wbudowany w telefonie aparat i mobilne rozwiązania technologiczne firmy ABBYY.

Facebook został zaatakowany przez groźnego robaka, który infekując konto użytkownika dodaje na stronę główną jego profilu zdjęcie skąpo odzianej dziewczyny.

Niemiecki producent zasilaczy zaktualizował i unowocześnił serię Dark Power Pro. Obecnie dostępne są 4 wydajne modele: 750 W, 900 W, 1 000 W oraz 1 200 W. Z notatki na blogu pewnego pracownika Microsoftu, która zresztą została już usunięta, dowiadujemy się, że Windows 8 będzie całkiem innym systemem, który zmieni przyszłość komputerów.

Genius zaprezentował ciekawe słuchawki przygotowane z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku. Konstrukcję wykonano z materiałów odpornych na wilgoć. Niespełna tydzień po udostępnieniu stabilnej wersji przeglądarki Chrome 4.0, Google już oddaje w nasze ręce wersję 5.0.07.1. Czego po niej możemy się spodziewać? Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieMicrosoft planuje zainwestować miliard dolarów w rynek urządzeń mobilnych. Nie będzie to jednak przejęcie firmy Palm ani RIM, jak sugerowały plotki na niektórych portalach. WORD XP Program kursu: 1. Wprowadzenie do pracy z edytorem tekstów, podstawowe pojęcia (akapit, spacja itp.) 2. Omówienie ekranu 3. Opcje pracy z programem (krótkie wprowadzenie, w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Program dostępny na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go e-mailem lub faksem ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dyski twarde Caviar Blue z interfejsem SATA 6.0 Gbps


WD postanowiło szerzej wykorzystać interfejs SATA 6.0 Gbps, wprowadzając na rynek trzy nowe dyski twarde z linii Caviar Blue, wyposażone właśnie w ten najnowszy standard.

Błąd w zabezpieczeniach najnowszych Windows


Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.

Kolejna luka w zabezpieczeniach Buzza


Robert Hansen z firmy SecTheory wykrył lukę w usłudze Google Buzz, dzięki której włamywacze mogą podszyć się pod dowolnego jej użytkownika.

Nokia World: Booklet 3G z procesorem Atom Z530 i wysoką ceną


Na konferencji Nokia World, fiński producent prezentuje swojego pierwszego netbooka, wyposażonego w łączność 3G i procesor Atom Z530, a zamkniętego w aluminiowej obudowie.

Android zmorą programistów


Programiści są niezadowoleni z Google Android. Ich zdaniem system, który jest obecny w trzech różnych wersjach na rynku oraz w różnych edycjach dla poszczególnych palmofonów nie ułatwia im zadania.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego