Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

W jednym z tematów w serwisie GoldenLine znalazło się łącze do witryny z tysiącami haseł polskich internautów. Acer America rozpoczyna program dobrowolnej wymiany niemal 22 tysięcy 13,3-calowych notebooków z linii Timeline. Istnieje ryzyko spalenia się tych komputerów. Jak twierdzi Warren East, prezes firmy ARM, netbooki w ciągu kilku najbliższych lat mogą opanować aż 90 procent całego rynku PC, pomimo, że aktualnie kontrolują niecałe 10 procent.Google pozwoli portalom na limitowanie treści, które będą udostępniać za darmo poprzez wyszukiwarkę giganta. OKI wprowadza na rynek nową serię kolorowych drukarek A4, które dopełniają ofertę firmy i stanowią propozycję dla najmniejszych graczy biznesowych – sektora SOHO. Hakerzy w poszukiwaniu nowych ofiar w sieci P2P udostępnili zarażony backdoorami i rootkitami plik instalacyjny Windows 7.

Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Dni telefonu Nokia N86 są polizone, bowiem przygotowywany jest jego następca. N87 12 MP będzie wyposażona w 12-megapikselowy aparat oraz 3,2-calowy ekran pojemnościowy. * Zakładanie kartoteki nowego pracownika * Dokumenty zgłoszeniowe do ZUS ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trend na zakładanie twitterowych kont przez korporacje przynosi owoce. Dell wykorzystał swój mikroblog do sprzedaży produktów, co przyniosło mu 6,5 milona dolarów dochodu. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs przygotowawczy Firma Origin PC uruchomiła przedsprzedaż swojego drugiego notebooka, EON15, przeznaczonego przede wszystkim dla miłośników gier. Nowe urządzenie wyposażone jest w podświetlaną diodami matrycę o przekątnej 15,6 cala i natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.Dzień I 1. Ogólny opis programu * Rola i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Na linii Google kontra Chiny wciąż nie ma porozumienia. Google najprawdopodobniej wycofa swoje produkty. Ale nic straconego - wyszukiwarkę zastąpi jej "starsza siostra", o imieniu Goojje. Serwis Targeo.pl umożliwia wszystkim umieszczenie za darmo na swojej stronie WWW mapy internetowej, pokazującej gdzie znajduje się dany obiekt.

Udział Skype'a w łącznym czasie trwania połączeń międzynarodowych wzrasta o 50%


Ostatnie dane opublikowane przez TeleGeography pokazują, że udział Skype w łącznym czasie trwania połączeń międzynarodowych wzrósł do 12%, co w porównaniu z zeszłorocznymi 8% oznacza wzrost o 50%.

Kurs pilotów wycieczek i rezydentów (Rzeszów)


1) Przemysł turystyczny w Polsce i na świecie. 2) Struktura społeczno-polityczna. Polska na tle Europy i świata. 3) Obsługa ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft już zatrudnia pracowników do swoich sklepów


Microsoft rozpoczął rekrutację pracowników do swoich jeszcze nie otwartych sklepów detalicznych. Na razie poszukiwani są pracownicy do dwóch lokalizacji.

Google stawia na system plików ext4


Google zmienia wykorzystywany przez siebie system plików. Rezygnuje z wysłużonego już ext2 na rzecz ext4.

E3 2010: Xbox 360 i gry w 3D


Twórca serii Gears of War, Cliff Bleszinski, zaprezentował na targach E3 2010 trzecią odsłonę tej kultowej już sagi. Co ciekawe, pokazana była również wersja 3D, która nie wymaga specjalnego telewizora.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego